środa, 26 czerwca 2013

Witajcie!

Pisanie pierwszej notki nigdy nie szło mi dobrze, a musicie uwierzyć, że usunęłam już kilka blogów. Nie ważne.
W każdym bądź razie - jestem. Przesłodka, prawie 18-letnia, w tej chwili z gorączką. W trakcie kursu na prawo jazdy (załapałam o co chodzi po 8 godzinach, ale teraz już jakoś jadę - nie śmiejcie się). W szczęśliwym związku (już prawie 4 lata), niebawem czeka nas pierwsze dłuższe rozstanie, ale o tym później. Oprócz Gabriela (mój chłopak), kocham również mojego psa - Felixa, a moją najświeższą miłością jest moja 4 tygodniowa chrześnica - Łucja. Uwielbiam tatuaże. Kiedyś kochałam również kolczyki, ale mi przeszło. W sumie to bardzo dobrze, bo słabo się goiły. Z tatuażem, który zrobiłam w styczniu, było dużo lepiej. Po tygodniu był całkowicie wygojony. Oczywiście nie jest to ostatni raz, kiedy odwiedziłam salon tatuażu, ale na kolejną dziarę postanowiłam poczekać. Co jeszcze? Jestem pracoholiczką. Dziś przeczytałam "Moralność pani Dulskiej", wczoraj zrobiłam pół ćwiczeniówki z polskiego (tak dla sportu, ta książka nie jest obowiązkowa), byłam też w bibliotece po kilka lektur do rozszerzonej matury, które mam zamiar skończyć do 3 lipca (najpóźniej). W międzyczasie, od 1 lipca, powtarzam teorię do egzaminu na prawo jazdy. Potem trochę daruję sobie lektury, przejdę na biologię, zrobię też kilka arkuszy z matmy. To chyba tyle planów na lipiec. No i oczywiście będę biegać. I jeździć L-ką. Bo muszę być perfekcyjna.
No cóż, chyba przedstawiłam Wam już taki ogólny zarys mojej osoby. Od jutra biorę się za pisanie normalnych postów na blogu. Bo wiecie - pierwsze notki są do bani.

8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawie piszesz i ciekawa jestem następnej notki. Ja dużo czytam, ale nie koniecznie lektury :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam to uczucie z pierwszą notką. Masz ciekawy styl pisania :)Po nagłówku wnioskuję, że lubisz mangę, ja też.
  vannili.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witamy wśród bloggerek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zapowiada sie ciekawie:) będę tutaj często zaglądać:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w blogowaniu, witamy wśród bloggerek ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia :)
  Już na dobry początek obserwuję :)
  http://www.wspolpracuje-testuje-opisuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

*Dziękuję za komentarze - jest to dla mnie bardzo ważne:)
*Za każdy komentarz odwdzięczam się (oprócz tych w stylu "Fajny blog.")
*Dziękuję za obserwację, jest duże prawdopodobieństwo, że również zaobserwuję Twojego bloga, ale napisz w komentarzu jego adres.