piątek, 28 czerwca 2013

Odrobina wolności.

Nareszcie wyszłam ze szkoły, zaraz po otrzymaniu świadectwa ze średnią 4,38 i, dzięki Bogu, nie będę musiała tam wracać przez kolejne dwa miesiące. Dlaczego moja średnia jest względnie niska, pomimo tego, że lubię się uczyć? Odpowiedź jest prosta - zupełnie przestało zależeć mi na ocenach - a w trzeciej klasie i tak wyciągnę na pasek. Po prostu uważam, ze świadectwo z drugiej klasy schowam do szafki i nigdy więcej nie będę go oglądać, więc po co mam męczyć się z ludźmi, którym i tak nie da się dogodzić? Oczywiście nie wszyscy nauczyciele tacy są, zdarzają się wyjątki, ale znam też takich, którzy wcale nie oceniają po wiedzy, a po swoich sympatiach. Niestety tych drugich również spotykam na swojej drodze. Nie jestem Don Kichotem i nie będę walczyć z wiatrakami. Zacznę to robić dopiero po wakacjach.
Nie mam planów na wakacje, jeśli chodzi o wyjazdy. Na pewno będę się uczyć - matma i biologia to podstawa. Przeczytam też trochę książek. Chwilę temu skończyłam "Trans-Atlantyk" i nadal namawiam Was do przeczytania. Mam zamiar biegać i spędzać sporo czasu z moją chrześnicą (dziś kończy miesiąc - prawdziwie pocieszne stworzenie). Może nawet zdążę zdać egzaminy na prawo jazdy przed końcem wakacji. Jak widzicie - będę się doprawdy doskonale bawić.
Zapowiada mi się lato odrobinę samotne, z książką i laptopem. To dobrze, lubię tak odpoczywać. Normalnie nie jestem sama, ale Gabriel zostawia mnie na kilka tygodni samą w naszym małym miasteczku, a nie ma tu wielu rozrywek. Właściwie jedynymi jest dzień targowy i msza w niedzielę... Tyle że samotnej, ładnej dziewczynie może się wiele ciekawych rzeczy przydarzyć nawet w takiej dziurze.

15 komentarzy:

 1. Lepiej, żeby nic "ciekawego" się nie przytrafiło.;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na drugą liceum to średnią masz bardzo dobrą :)
  Tak, właśnie to ten blog :) byłam Twoją stałą komentatorka haha :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem, że nawet takie samotne wakacje są fajne :3
  A jeśli chodzi o nauczycieli to nie ma wyjątku. Zawsze któremuś coś nie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozdanie kosmetyczne u mnie! Zapraszam! :)

  http://youbeautiful-kosmetycznefantazje.blogspot.com/2013/06/rozdanie-kosmetyczne.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wakacje też spędzę samotnie, ale może to i lepiej.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. TAK, TAK;) ale nie sądziłam, że jeszcze kiedyś na Ciebie natrafie :)
  ile już jesteście razem z Gabrielem? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam podobną średnią jak konczyłam szkołe mniej wiecej 4,50 z wiec dobrze Ci poszło ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę ;) wytrwałości i miłości :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ładne <3
  Zapraszam do mnie zaobserwuj skomentuj oddzwięcze się ♥
  oliwiaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę średniej : )
  Udanych wakacji :*

  http://oktawia-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Moje wakacje zapowiadają się podobnie. I tak gratuluję średniej, bo jest większa niż moja :D Nie chciało mi się starać w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 12. Śliczny wygląd bloga. Naprawdę - jest przepiękny! Też lubię odpoczywać samotnie. W ogóle lubię mieć spokój. Tylko ja i książka. Mam nadzieję, że zdasz na prawo jazdy. Trzymam za Ciebie kciuki. A Twoja średnia i tak jest dość wysoka, więc się nie martw.
  Jeśli znalazłabyś troszkę czasu, by skomentować mojego bloga to bardzo proszę, bo przecież sama wiesz jakie to jest ważne. Odwdzięczę się tym samym.
  http://modaprzemijastylpozostajex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. średnią masz ekstra:) a co do Twojego komentarza u mnie to właśnie po siemieniu włosy są puszyste ale nie napuszone-trudno to opisać;) pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń

*Dziękuję za komentarze - jest to dla mnie bardzo ważne:)
*Za każdy komentarz odwdzięczam się (oprócz tych w stylu "Fajny blog.")
*Dziękuję za obserwację, jest duże prawdopodobieństwo, że również zaobserwuję Twojego bloga, ale napisz w komentarzu jego adres.